Parking Automatyczny Serva

Serva

Serva jest automatycznym systemem parkingowym zbudowanym w oparciu o automatycznie kierowane pojazdy służące do transportu samochodów, które zastępują kierowcę w procesie parkowanie i bliskiego transportu samochodów. System ten jest ukierunkowany na maksymalizację wykorzystania dostępnego miejsca z przeznaczeniem na parking. Serva pozwala zmagazynować do 100% więcej samochodów niż w przypadku tradycyjnego parkingu.

Parking automatyczny Borderparker Nussbaum

BORDERPARKER

Borderparker to jeden z najnowocześniejszych systemów parkingów automatycznych. Układ podłużnie ustawionych palet, jedna za drugą, sprzężony z obsługującą je windą usytuowaną najczęściej w centralnej lokalizacji. System może być zestawiany z jednej, dwu lub trzech palet po jednej lub z oby stron szybu windowego na wielu poziomach. Może być sytuowany pod ziemią.

Parking automatyczny TRANSVERSE Parker Nussbaum

TRANSVERSEPARKER

Automatic TRANSVERSE Parker to układ poprzecznie ustawionych palet, jedna za drugą, sprzężony z obsługującą je windą usytuowaną najczęściej w centralnej lokalizacji. System może być zestawiany z jednej, dwu lub trzech palet po jednej lub z obu stron szybu windowego na wielu poziomach. Sytuowany pod ziemią. Pomieszczenie wjazdu może być przejezdne lub wyposażone w obrotnicę.

Platformy parkingowe parking automatyczny ROOT Parker Nussbaum

ROOT Parker

Automatic ROOT Parker to zaawansowany system wykorzystujący technologie konstrukcji typu Transverse i Border, w którym zastosowane są dwa rodzaje platform: poprzecznie i podłużnie przesuwne, mogące się poruszać tylko w określonych dla siebie kierunkach. Wspólnym rdzeniem systemu jest winda, która w przestrzeni pomieszczenia wjazdu może być wyposażona w obrotnicę.

Parking automatyczny Carouselparker Nussbaum

CAROUSELPARKER

Carouselparker to tzw. karuzelowy system parkingu automatycznego. Występuje on w wersji pionowej i poziomej. W przypadku pionowego układu pojazdy parkowane są na 2-6 kondygnacjach w jednym rzędzie. W wersji poziomej w schemacie podstawowym pojazdy ustawione są w 2 lub więcej rzędach na jednej kondygnacji - uruchamiając rzędy platform rotacyjnie przywołujemy wybrany pojazd.

Parking rzędowy automatyczny Nussbaum: układ poprzeczny 2-kondygnacyjny

SYSTEMY RZĘDOWE X

System rzędowy podłużny (X) jest rozwiązaniem w pełni modułowym, projektowanym i realizowanym dla indywidualnych uwarunkowań przestrzennych budynku. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych i efektywnych platformowych systemów parkowania pojazdów.

Parkingi automatyczne rzędowe Nussbuam: układ podłużny 2-kondygnacyjny

SYSTEMY RZĘDOWE Y

System rzędowy poprzeczny (Y) jest rozwiązaniem w pełni modułowym, projektowanym i realizowanym dla indywidualnych uwarunkowań przestrzennych budynku. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych i efektywnych platformowych systemów parkowania pojazdów.

Parking automatyczny X-Y Nussbaum

SYSTEM INTELIGENTNY X-Y

Parking automatyczny Nussbaum oparty na systemie inteligentnym X-Y jest połączeniem ruchu poprzecznego i podłużnego palet. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie układ tasowania palet. Niezbędna odpowiednia ilość miejsc na realizację przesuwu. Dostępny w jedno lub wielokondygnacyjnych układach, podziemnych i naziemnych.