Platformy parkingowe De-PARK: DE-61

Parking system DE-61

Urządzenie DE-61 to rozwiązanie dla niezależnego parkowania pojazdów bez zagłębienia. Jest to system półautomatyczny polegający na połączeniu palet przesuwnych poprzecznie i platform podnoszonych. Może być konfigurowany z min. 2 - max. 10 segmentów.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-62

Parking system DE-62

Urządzenie DE-62 to półautomatyczny system niezależnego parkowania pojazdów z zagłębieniem. Jest to system polegający na połączeniu palet przesuwnych poprzecznie i platform podnoszonych. Może być konfigurowany z min. 2 - max. 10 segmentów. Urządzenie może być łączone z paletami poprzecznie przesuwnymi. Podobnie jak przy pozostałych platformach DE- zastosowano tutaj płaskie blachy najazdowe.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-63

Parking system DE-63

Urządzenie DE-63 to półautomatyczny 3-poziomowy system niezależnego parkowania pojazdów z zagłębieniem. Jest to system polegający na połączeniu palet przesuwnych poprzecznie i platform podnoszonych. Może być konfigurowany z min. 2 - max. 10 segmentów. Urządzenie może być łączone z przejezdnymi platformami DE-61 (system DE-613) lub z paletami poprzecznie przesuwnymi.