Doubleparker NKPXL

DOUBLEPARKER NKPXL

System Doubleparker NKPXL to rozwiązanie bardziej elastyczne zwłaszcza w budownictwie mieszkalnym jednorodzinnym, gdzie są stosowane dachy dwuspadowe. Dzięki możliwości manewrowania kątem nachylenia platformy górnej urządzenie to z łatwością można dostosować do ograniczeń wysokościowych pomieszczenia [prześwit już od 250 cm] lub parkowania pojazdów wyższych [SUV].

Platformy parkingowe Storeparker N2102 Nussbaum

Storeparker N2102 (Dawniej NKLPM Light)

Storeparker N2102 to model systemu parkowania zależnego z poziomymi platformami parkingowymi. Samochód wjeżdża na opuszczoną platformę i jest windowany do góry, dzięki czemu dolny pojazd może zaparkować pod nim. Górny samochód może wyjechać tylko wtedy, gdy dolne stanowisko jest wolne. Urządzenia te mogą być zestawiane w rzędzie w dowolnej liczbie modułów.

Platformy parkingowe Storeparker N2202 Nussbaum

Storeparker N2202 (Dawniej NKLPM)

Storeparker N2202 to model systemu parkowania zależnego z poziomymi platformami parkingowymi. Samochód wjeżdża na opuszczoną platformę i jest windowany do góry, dzięki czemu dolny pojazd może zaparkować pod nim. Górny samochód może wyjechać tylko wtedy, gdy dolne stanowisko jest wolne. Urządzenia te mogą być zestawiane w rzędzie w dowolnej liczbie modułów.

Platformy Parkingowe Nussbaum Storeparker N2502

STOREPARKER N2502 (dawniej N-IS-A)

Storeparker N2502 to system parkowania zależnego charakteryzujący się odsuniętymi do tyłu kolumnami. Samochód wjeżdża na opuszczoną platformę i jest windowany do góry, dzięki czemu dolny samochód może zaparkować pod nim (lub jeżeli urządzenie zastosowane jest na końcu drogi manewrowej - dołem otrzymujemy przejazd). Górny samochód może wyjechać tylko wtedy gdy dolne stanowisko jest wolne.