Platformy parkingowe De-PARK: DE-37

Parking system DE-37

Urządzenie DE-37 jest rozwiązaniem dla niezależnego parkowania, które można stosować już przy bardzo niskim prześwicie w garażu (już od 295cm!). Zdecydowaną jego zaletą jest prostota rozwiązania technicznego oraz zastosowanie płaskich blach najazdowych. Urządzenie w pozycji opuszczonej pozostaje dostępne w pozycji horyzontalnej, natomiast po podniesieniu jest pochylone.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-38

Parking system DE-38

Urządzenie DE-38 jest naszym standardowym rozwiązaniem dla niezależnego parkowania pojazdów, charakteryzujące się poziomo ustawionymi platformami zarówno w pozycji opuszczonej jak i podniesionej. Zdecydowaną jego zaletą jest prostota rozwiązania technicznego oraz zastosowanie płaskich blach najazdowych.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-48

Parking system DE-48

Urządzenie DE-48 jest rozwiązaniem dla niezależnego parkowania pojazdów. Dzięki słupom ustawionym przy tylnej ścianie ułatwiony został dostęp dla kierowców do strefy pojazdu. Podobnie jak ma to miejsce przy standardowym DE-38 charakteryzuje się poziomo ustawionymi platformami zarówno w pozycji opuszczonej jak i podniesionej.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-58

Parking system DE-58

Urządzenie DE-58 to najlepsze rozwiązanie dla niezależnego parkowania pojazdów z zagłębieniem na zewnątrz budynku. System ten pozwala na zaparkowanie dwóch pojazdów w pionie. Jest to system przejezdny - pozwala na przejazd po górnej platformie na zlokalizowane za nim miejsca parkingowe. Podobnie jak przy pozostałych platformach DE- zastosowano tutaj płaskie blachy najazdowe.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-59

Parking system DE-59

Urządzenie DE-59 to najlepsze rozwiązanie dla niezależnego parkowania pojazdów z zagłębieniem na zewnątrz budynku. System ten pozwala na zaparkowanie trzech pojazdów w pionie. Jest to system przejezdny - pozwala na przejazd po górnej platformie na zlokalizowane za nim miejsca parkingowe. Podobnie jak przy pozostałych platformach DE- zastosowano tutaj płaskie blachy najazdowe.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-62

Parking system DE-62

Urządzenie DE-62 to półautomatyczny system niezależnego parkowania pojazdów z zagłębieniem. Jest to system polegający na połączeniu palet przesuwnych poprzecznie i platform podnoszonych. Może być konfigurowany z min. 2 - max. 10 segmentów. Urządzenie może być łączone z paletami poprzecznie przesuwnymi. Podobnie jak przy pozostałych platformach DE- zastosowano tutaj płaskie blachy najazdowe.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-63

Parking system DE-63

Urządzenie DE-63 to półautomatyczny 3-poziomowy system niezależnego parkowania pojazdów z zagłębieniem. Jest to system polegający na połączeniu palet przesuwnych poprzecznie i platform podnoszonych. Może być konfigurowany z min. 2 - max. 10 segmentów. Urządzenie może być łączone z przejezdnymi platformami DE-61 (system DE-613) lub z paletami poprzecznie przesuwnymi.

Parking automatyczny Borderparker Nussbaum

BORDERPARKER

Borderparker to jeden z najnowocześniejszych systemów parkingów automatycznych. Układ podłużnie ustawionych palet, jedna za drugą, sprzężony z obsługującą je windą usytuowaną najczęściej w centralnej lokalizacji. System może być zestawiany z jednej, dwu lub trzech palet po jednej lub z oby stron szybu windowego na wielu poziomach. Może być sytuowany pod ziemią.

Parking automatyczny TRANSVERSE Parker Nussbaum

TRANSVERSEPARKER

Automatic TRANSVERSE Parker to układ poprzecznie ustawionych palet, jedna za drugą, sprzężony z obsługującą je windą usytuowaną najczęściej w centralnej lokalizacji. System może być zestawiany z jednej, dwu lub trzech palet po jednej lub z obu stron szybu windowego na wielu poziomach. Sytuowany pod ziemią. Pomieszczenie wjazdu może być przejezdne lub wyposażone w obrotnicę.

Platformy parkingowe parking automatyczny ROOT Parker Nussbaum

ROOT Parker

Automatic ROOT Parker to zaawansowany system wykorzystujący technologie konstrukcji typu Transverse i Border, w którym zastosowane są dwa rodzaje platform: poprzecznie i podłużnie przesuwne, mogące się poruszać tylko w określonych dla siebie kierunkach. Wspólnym rdzeniem systemu jest winda, która w przestrzeni pomieszczenia wjazdu może być wyposażona w obrotnicę.

Parking automatyczny Carouselparker Nussbaum

CAROUSELPARKER

Carouselparker to tzw. karuzelowy system parkingu automatycznego. Występuje on w wersji pionowej i poziomej. W przypadku pionowego układu pojazdy parkowane są na 2-6 kondygnacjach w jednym rzędzie. W wersji poziomej w schemacie podstawowym pojazdy ustawione są w 2 lub więcej rzędach na jednej kondygnacji - uruchamiając rzędy platform rotacyjnie przywołujemy wybrany pojazd.

Parking rzędowy automatyczny Nussbaum: układ poprzeczny 2-kondygnacyjny

SYSTEMY RZĘDOWE X

System rzędowy podłużny (X) jest rozwiązaniem w pełni modułowym, projektowanym i realizowanym dla indywidualnych uwarunkowań przestrzennych budynku. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych i efektywnych platformowych systemów parkowania pojazdów.

Parkingi automatyczne rzędowe Nussbuam: układ podłużny 2-kondygnacyjny

SYSTEMY RZĘDOWE Y

System rzędowy poprzeczny (Y) jest rozwiązaniem w pełni modułowym, projektowanym i realizowanym dla indywidualnych uwarunkowań przestrzennych budynku. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych i efektywnych platformowych systemów parkowania pojazdów.

Parking automatyczny X-Y Nussbaum

SYSTEM INTELIGENTNY X-Y

Parking automatyczny Nussbaum oparty na systemie inteligentnym X-Y jest połączeniem ruchu poprzecznego i podłużnego palet. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie układ tasowania palet. Niezbędna odpowiednia ilość miejsc na realizację przesuwu. Dostępny w jedno lub wielokondygnacyjnych układach, podziemnych i naziemnych.