Doubleparker NKPXL

DOUBLEPARKER NKPXL

System Doubleparker NKPXL to rozwiązanie bardziej elastyczne zwłaszcza w budownictwie mieszkalnym jednorodzinnym, gdzie są stosowane dachy dwuspadowe. Dzięki możliwości manewrowania kątem nachylenia platformy górnej urządzenie to z łatwością można dostosować do ograniczeń wysokościowych pomieszczenia [prześwit już od 260 cm] lub parkowania pojazdów wyższych [SUV].

Platformy parkingowe De-PARK: DE-40

Parking system DE-40

Urządzenie DE-40 jest rozwiązaniem dla zależnego parkowania pojazdów. Słupy tego urządzenia znajdują się przy tylnej ścianie i do niej są kotwione. Zaletą takiego ustawienia jest brak przeszkód dla otwarcia drzwi kierowcy. Podobnie jak przy pozostałych platformach DE- zastosowano tutaj płaskie blachy najazdowe.

Platformy parkingowe De-PARK: DE-61

Parking system DE-61

Urządzenie DE-61 to rozwiązanie dla niezależnego parkowania pojazdów bez zagłębienia. Jest to system półautomatyczny polegający na połączeniu palet przesuwnych poprzecznie i platform podnoszonych. Może być konfigurowany z min. 2 - max. 10 segmentów.

Platformy parkingowe NowinaKonopka: NK6501

PALETY POPRZECZNE NK6501

Palety poprzecznie przesuwne NK6501 służą do niezależnego parkowania pojazdów w rzędach (jeden za drugim). Są przeznaczone do stosowania wewnątrz budynków. Rząd platform poprzedza rząd tradycyjnych miejsc parkingowych, dzięki czemu można prawie dwukrotnie (lub trzykrotnie w przypadku dwóch rzędów platform) zwiększyć ilość miejsc parkingowych obsługiwanych przez jedną drogę dojazdową.

Parking automatyczny Borderparker Nussbaum

BORDERPARKER

Borderparker to jeden z najnowocześniejszych systemów parkingów automatycznych. Układ podłużnie ustawionych palet, jedna za drugą, sprzężony z obsługującą je windą usytuowaną najczęściej w centralnej lokalizacji. System może być zestawiany z jednej, dwu lub trzech palet po jednej lub z oby stron szybu windowego na wielu poziomach. Może być sytuowany pod ziemią.

Parking automatyczny TRANSVERSE Parker Nussbaum

TRANSVERSEPARKER

Automatic TRANSVERSE Parker to układ poprzecznie ustawionych palet, jedna za drugą, sprzężony z obsługującą je windą usytuowaną najczęściej w centralnej lokalizacji. System może być zestawiany z jednej, dwu lub trzech palet po jednej lub z obu stron szybu windowego na wielu poziomach. Sytuowany pod ziemią. Pomieszczenie wjazdu może być przejezdne lub wyposażone w obrotnicę.

Platformy parkingowe parking automatyczny ROOT Parker Nussbaum

ROOT Parker

Automatic ROOT Parker to zaawansowany system wykorzystujący technologie konstrukcji typu Transverse i Border, w którym zastosowane są dwa rodzaje platform: poprzecznie i podłużnie przesuwne, mogące się poruszać tylko w określonych dla siebie kierunkach. Wspólnym rdzeniem systemu jest winda, która w przestrzeni pomieszczenia wjazdu może być wyposażona w obrotnicę.

Parking automatyczny Carouselparker Nussbaum

CAROUSELPARKER

Carouselparker to tzw. karuzelowy system parkingu automatycznego. Występuje on w wersji pionowej i poziomej. W przypadku pionowego układu pojazdy parkowane są na 2-6 kondygnacjach w jednym rzędzie. W wersji poziomej w schemacie podstawowym pojazdy ustawione są w 2 lub więcej rzędach na jednej kondygnacji - uruchamiając rzędy platform rotacyjnie przywołujemy wybrany pojazd.

Parking rzędowy automatyczny Nussbaum: układ poprzeczny 2-kondygnacyjny

SYSTEMY RZĘDOWE X

System rzędowy podłużny (X) jest rozwiązaniem w pełni modułowym, projektowanym i realizowanym dla indywidualnych uwarunkowań przestrzennych budynku. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych i efektywnych platformowych systemów parkowania pojazdów.

Parkingi automatyczne rzędowe Nussbuam: układ podłużny 2-kondygnacyjny

SYSTEMY RZĘDOWE Y

System rzędowy poprzeczny (Y) jest rozwiązaniem w pełni modułowym, projektowanym i realizowanym dla indywidualnych uwarunkowań przestrzennych budynku. Jest jednym z najbardziej zaawansowanych i efektywnych platformowych systemów parkowania pojazdów.

Parking automatyczny X-Y Nussbaum

SYSTEM INTELIGENTNY X-Y

Parking automatyczny Nussbaum oparty na systemie inteligentnym X-Y jest połączeniem ruchu poprzecznego i podłużnego palet. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie układ tasowania palet. Niezbędna odpowiednia ilość miejsc na realizację przesuwu. Dostępny w jedno lub wielokondygnacyjnych układach, podziemnych i naziemnych.