Kompleksowa dostawa i montaż systemu parkingowego wykorzystującego platformy parkingowe typu Uniparker N5303 oraz obrotnicę typu TT-450.

Uniparker N5303 to zintegrowany system trzypoziomowy z zagłębieniem. Oznacza to, że urządzenia w rzędzie pracują razem: platformy na poziomie drogi dojazdowej przesuwają się prawo/lewo, platformy górne i dolne natomiast w linii góra/dół. Przywołując którąś z platform dolnych lub górnych platformy środkowe rozsuwając się robią miejsce dla windowanej platformy. System nie wymaga dodatkowego miejsca w prześwicie, dlatego konieczne jest zapewnienie jednego wolnego miejsca w rzędzie na poziomie drogi dojazdowej dla możliwości przesuwu platform.

Obrotnica TT-450 umożliwia obrót pojazdu o 360°. Ma zastosowanie najczęściej wtedy, gdy nie ma możliwości zaprojektowania zakrętu 90° o parametrach odpowiadających normom. Sprawdza się w sytuacjach ekstremalnych, np. w wąskich, ślepych drogach manewrowych ze skośnym parkowaniem w przeprojektowaniu obiektów zabytkowych oraz w połączeniu z systemami automatycznymi.