Dostawa i montaż urządzeń parkingowych typu Liftparker N4102 wraz z paletami przesuwnymi N6101 oraz N6301 w podziemnej hali garażowej budynku mieszkalnego.

[Liftparker N4102] jest rozwiązaniem, które można stosować przy bardzo niskim prześwicie (już od 290 cm). Zdecydowaną zaletą jest prostota rozwiązania technicznego. Urządzenie w pozycji opuszczonej pozostaje dostępne w pozycji horyzontalnej, po podniesieniu jest pochylone. W systemie [Liftparker N4102] kąt dolnej platformy pozostaje niezmienny (8°). Urządzenie dostępne jest w wersji: pojedynczej (S-system dla 2 pojazdów) oraz podwójnej (D-system dla 4 pojazdów).

System palet przesuwnych podłużnie występuje w dwóch wariantach: pojedynczej [N6101] i podwójnej tzw. tandemowej [N6201] . Palety poprzedzają rząd tradycyjnych miejsc parkingowych, zwiększając powierzchnię parkingową o 30%. Ich zaletą jest fakt, że nie wymagają poszerzania drogi dojazdowej. Systemy palet poprzecznie przesuwnych [N6101] oraz [N6201] wykorzystują miejsce parkingowe również w przestrzeniach za słupami i w narożach.

System platform poprzecznie przesuwnych N6301 służy do niezależnego parkowania w rzędach (jeden za drugim) wewnątrz budynków. Rząd platform poprzedza rząd tradycyjnych miejsc parkingowych, dzięki czemu można dwukrotnie (lub trzykrotnie w przypadku dwóch rzędów platform) zwiększyć ilość miejsc parkingowych obsługiwanych przez jedną drogę dojazdową. Platformy przesuwne nie są przejezdne, dlatego jedynym wymogiem jest zapewnienie wolnej przestrzeni (o szerokości tradycyjnego miejsca parkingowego) dla przesuwu. System N6301 wykorzystuje miejsce parkingowe również w przestrzeniach za słupami i w narożach, gdzie nie można stworzyć miejsc postojowych w technologii tradycyjnej.